videa s výrobky

ZDE NAJDETE VŠECHNA NAŠE INSPIRUJÍCÍ VIDEA 

Nápady jak dekorovat a zdobit domov, aby byl ještě útulnější a hřejivý. Také instruktážní videa pro naše vychytané dekorace, doplňky do bytu a dárky.

LOSOVÁNÍ VÝHERCE CELOROČNÍ SOUTĚŽE 2017: Pošlete nám fotografie, jak vypadají či slouží naše výrobky u Vás doma. Pokud nám dáte i souhlas ke zveřejnění fotografií na našich stránkách, splníte všechny podmínky pro zařazení do soutěže. Každý rok tradičně před Vánocemi losujeme jednoho z Vás a obdarujeme výherce naší heboučkou hřejivou dekou.

 

VYRÁBĚJTE S NÁMI: Jednoduchý návod na výrobu krásných zajíčků z papíru 🙂

 

TESTOVÁNO NA DĚTECH – SEDACÍ VAKY: Testovali jsme kvalitu sedacích vaků, které jsou denně používány již 9 měsíců. Potahy jsou pravidelně čištěné a několikrát vyprané. Náplň není nijak doplňována od začátku používání. I po zátěžovém testu jsou stále jako nové 🙂 koupit si je můžete ZDE: Sedací vaky / pytle

 

 

 

 

 

 

DEKORACE NA STŮL ZA 30 VTEŘIN: Jednoduché, krásné, inspirující….nabízíme vám různé možnosti, jak snadno využít naše plovoucí svíčky.

Valentýnská romance : Svíčky vydrží hořet až 3h.  Celou sadu dekorací  koupíte zde: Sada dekorací pro romantický večer I

 

Originální  lampička: Světlo ze svíčky se nádherně odráží od bílé mističky. Malá kouzelná lampička pro romantické chvíle. Stačí obyčejná mystička z porcelánu či skla. Pár kamínků a lampička je hotová. Dekorační materiál ke tvoření si můžete nakoupit zde: Tvoření – dekorační materiál

 

Příběh srdcí: Na začátku jsou vždy dva. Pak přijdou děti. Když odrostou a odejdou za svou rodinou, opět zůstanou u sebe srdce dvě, které stále hoří láskou. Podívejte se na náš příběh… Vykouzlete si svůj příběh. Vše potřebné najdete zde: Sada dekorací pro romantický večer III

 

TRUHLA NA DŘEVO Z MASIVU:  Uvnitř dělený prostor. Vychytaná v detailech a praktičnosti. Snadno k ní přiděláte i kolečka, pro snadnou manipulaci, když je těžká a plná.

 

KRABIČKY NA KAPESNÍKY: Vložíte do nich zásobu až 200ks kapesníčků. Unikátní systém zavírání dna. Video pro typ krabičky kvádr.

 

KRABIČKY NA KAPESNÍKY: Video pro typ krabičky krychle. Jedinečný systém zavírání dna. Nadčasový design.

 

DEKORACE NA STŮL ZA 60 VTEŘIN:  Nádherná ozdoba svátečního stolu.

 

VÁNOČNÍ DEKORACE – SVÍČKA STROMEK  4x  JINAK: další varianty necháváme na vaší fantazii. Můžete použít i obyčejný  jídelní talíř, krupici a nastříhaný alobal na malé kousky. Pozor pak jen na dohořívání svíčky! Včas svíčku zhasnout! Pokud chcete využívat dekorační písky opakovaně, (vydrží dokud se nepoztrácejí ) najdete jejich širokou nabídku v kategorii: Tvoření-dekorační materiál.

 

ANDÍLCI Z PAPÍRU: krásná a jednoduchá dekorace, kterou si vyrobíte sami za pár sekund a pomáhat mohou i děti. Andílci se skvěle hodí kamkoli na poličky, stoly i stolky, nebo i jako malý dáreček. Pokud připíšete Andílkovi jméno, vznikne nádherná jmenovka ke svátečnímu stolu. Ve videu ukazujeme nápady na zdobení. Snažíme se Vás inspirovat, aby i vaše fantazie pracovala na plné obrátky. Tak do toho, krásně dekorovat zvládne opravdu každý.

 

 

DEKORACE NA STŮL ZA 30 VTEŘIN: jednoduché a inspirující, jak snadno využít naše plovoucí svíčky. Další variace záleží jen na vaší fantazii.

 

Videa jsou podkreslena hudbou ze stránek:  Song title – Bensound.com